Vertex Duomax Twin

Bifacial, half-cut, MBB, 430-450W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

144 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

430-450W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

20,4%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

 

Technológia viacerých zberníc

Modul Duomax Twin využíva technológiu viacerých zberníc, ktorá môže skrátiť vzdialenosť vedenia prúdu o viac ako 50%, a tým znížiť vnútorný odpor pásky až o 15%. Konštrukcia jemnejších a užších zberníc účinne redukuje tieniacu plochu a tým zvyšuje efektívny povrch prijímajúci svetlo. Technológia MBB môže znížiť pravdepodobnosť straty energie, a tým zvýšiť energetickú účinnosť. Trina Solar bola prvým výrobcom, ktorý v novembri 2017 implementoval sériovú výrobu MBB.

Vyšší výkon so silnými základnými technológiami

Základná technológia Duomax Twin spočíva v jeho bifaciálnych článkoch, v ktorých má Trina Solar najsofistikovanejšie možnosti výskumu, vývoja a industrializácie. Spoločnosť Trina Solar vlastní špičkovú technológiu dvojitého skla a prevzala vedúcu úlohu v implementácii sériovej výroby modulov s dvojitým sklom. Spoločnosť má vedúce postavenie na trhu v prípade modulov s dvojitým sklom s viacerými zbernicami.

 
 

Riešenie Smart Solar: Bifaciálne moduly so sledovaním

Duomax Twin absorbuje slnečné žiarenie z oboch strán s bifaciálnosťou až 70%. Bifaciálne moduly a kombinácia sledovania môžu maximalizovať prednú a zadnú expozíciu výberom optimálnych uhlov, čím sa zníži LCOE a zvýši návratnosť investícií spotrebiteľov.

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás