Vertex S 510W

1/3-cut, MBB, 480-510W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

150 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

480-510W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,2%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

Vysoký výkon 510 W s vysokou účinnosťou 21,2%

Vertex 510W, založený na špičkových 210 mm solárnych článkoch, dosahuje o 60 W vyšší výstupný výkon ako predchádzajúca generácia, čo umožňuje nižšie náklady na konštrukciu, kábel a spracovanie na Wp.
Vertex 510W ťaží zo štvorcových buniek, zapuzdrenia s vysokou hustotou a viaczbernicových technológií. Zmenšením veľkosti panelu a zvýšením absorpcie svetla môže jeho účinnosť dosiahnuť až 21,2%, aby sa maximalizoval zber energie zo striech.

 
 

Jednoduchý návrh a inštalácia systému

Vďaka technológii triple cut je Vertex 510W vysoko kompatibilný s bežnými meničmi a optimalizátormi pre strešné projekty obytných a komerčných budov.
Bežné spôsoby montáže na strechu sú overené a schválené pre ľahký návrh systému.

Vysoká kvalita

Predĺžená 15-ročná záruka na produkt a 25-ročná záruka na výkon ponúkajú mimoriadnu ochranu.
Vďaka použití starostlivo vybraných materiálov dosahuje Vertex 510W najlepšiu spoľahlivosť v náročných klimatických podmienkach. Prešiel rozšíreným krupobitím s veľkosťou krúp 35 mm. Modul dosahuje zaťaženie snehu až 6 000 Pa a zaťaženie vetrom 2 400 Pa.
Vďaka špičkovému inžinierstvu, výrobným procesom a kontrole kvality je Vertex 510W montovaný v plne automatizovaných a novovybudovaných najmodernejších továrňach na dosiahnutie vynikajúcej kvality.

 

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás