Vertex 550W

Bifacial, MBB, 530-550W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

110 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

530-550W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,0%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

 

Extrémne vysoký výkon 550 W s 21,0% vysokou účinnosťou

Modul Vertex je založený na 210 mm veľkej silikónovej doštičke a monokryštalickom článku PERC a ponúka niekoľko inovatívnych dizajnových funkcií umožňujúcich vysoký výkon viac ako 550 W. Tento modul absorbuje slnečné žiarenie z oboch strán, 5%-30% dodatočnej výroby energie prináša zadná strana. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia majú za následok vyšší výkon. Vertex okrem toho profituje zo štvorcových monočlánkov a technológie prepojenia s vysokou hustotou, čo zvyšuje účinnosť modulu až na 21,0%.

Integrácia inovatívnych technológií: Spojenie vysokej hustoty a MBB

Výskumný a vývojový tím spoločnosti Trina Solar predstavil na základe svojej vynikajúcej technológie s viacerými zbernicami inovatívny dizajn, ktorý integruje nedeštruktívne technológie rezania článkov a prepojovacie technológie s vysokou hustotou. Technológia viacerých zberníc so schopnosťou zvýšiť absorpciu svetla sa perfektne hodí k veľkoplošnému článku. Integrácia technológie umožňuje Vertexu dosiahnuť vyšší výkon a kapacitu výroby energie na watt.

 
 

Riešenie Smart Solar: Bifaciálne moduly so sledovaním

Modul Vertex je overený a potvrdený ako kompatibilný s bežnými invertormi a sledovacími systémami. Riešenie TrinaPro integruje moduly Vertex s prispôsobenými systémami TrinaTracker, ktoré môžu byť s modulom Vertex plne využité a zaistiť bezpečnosť a spoľahlivosť systému. Pokiaľ ide o špeciálnu štruktúru buniek 210 mm Vertex, tím výskumu a vývoja TrinaPro vyvinul adaptívny algoritmus sledovania SuperTrack, ktorý môže viesť k zvýšeniu výkonu o 3 až 8%.

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás