Vertex 550W

MBB, 535-555W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

110 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

535-555W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,2%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

Extrémne vysoký výkon 550 W s 21,2% vysokou účinnosťou

Modul Vertex je založený na 210 mm veľkej silikónovej doštičke a monokryštalickom článku PERC a ponúka niekoľko inovatívnych dizajnových funkcií umožňujúcich vysoký výkon viac ako 550 W. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia majú za následok vyšší výkon. Vertex ďalej profituje zo štvorcových mono článkov a technológie prepojenia s vysokou hustotou, čo zvyšuje účinnosť modulu až na 21,2%.

 
 

Integrácia inovatívnych technológií: Prepojenie s vysokou hustotou a MBB

Výskumný a vývojový tím spoločnosti Trina Solar predstavil na základe svojej vynikajúcej technológie s viacerými zbernicami inovatívny dizajn, ktorý integruje nedeštruktívne technológie rezania článkov a technológie prepojenia s vysokou hustotou. Technológia viacerých zberníc so schopnosťou zvýšiť absorpciu svetla sa perfektne hodí k veľkoplošnému článku. Integrácia technológie umožňuje Vertexu dosiahnuť vyšší výkon a kapacitu výroby energie na watt.

Vysoká spoľahlivosť

Vďaka silnejšej odolnosti voči teplým miestam a nadmernej teplote si moduly Vertex zachovávajú vysokú spoľahlivosť. Výsledkom použitia článkov s viacerými zbernicami je rovnomernejšie zaťaženie, aby sa zabránilo namáhaniu, čo má za následok lepší výkon. V súčasnej dobe je trhový podiel FV modulov s technológiou MBB dominantný v globálnom solárnom priemysle.

 

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás