Vertex 600W

Bifacial, MBB, 580-600W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

120 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

580-600W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,2%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

 

600 W+ extrémne vysoký výkon s 21,2% vysokou účinnosťou

Modul Vertex je založený na 210 mm veľkej silikónovej doštičke a monokryštalickom článku PERC a ponúka niekoľko inovatívnych dizajnových funkcií, ktoré umožňujú vysoký výkon viac ako 600 W. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia majú za následok vyšší výkon. Vertex okrem toho ťaží zo štvorcových mono článkov a technológie zapuzdrenia s vysokou hustotou, čo zvyšuje účinnosť modulu až na 21,2%.

Nízke napätie, vyšší výstupný výkon reťazca

Na základe cieľa zlepšenia účinnosti systému a zníženia nákladov na rovnováhu systému predstavil tím výskumu a vývoja Trina Solar inovatívny dizajn nízkeho napätia a vyššieho výkonu reťazca modulov. Typicky môže byť 33 modulov Vertex prepojených do reťazca. V porovnaní s iným referenčným modulom môže jeden modulový reťazec dosiahnuť až 41% nárast výkonu, čo prináša úspory v regálových, základových a zjednocovacích boxoch, čo znamená inovatívny technologický prelom a začiatok novej éry 600 W+.

 
 

Riešenie Smart Solar: Bifaciálne moduly so sledovaním

Modul Vertex je overený a potvrdený ako kompatibilný s bežnými invertormi a sledovacími systémami. Riešenie TrinaPro integruje moduly Vertex s prispôsobenými systémami TrinaTracker, ktoré môžu byť s modulom Vertex plne využité a zaistiť bezpečnosť a spoľahlivosť systému. Pokiaľ ide o špeciálny dizajn systému 210 mm Vertex, tím výskumu a vývoja TrinaPro vyvinul adaptívny algoritmus sledovania SuperTrack, ktorý môže viesť k zvýšeniu výkonu o 3 až 8%.

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás