Vertex 600W

MBB, 585-605W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

120 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

585-605W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,4%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

 

600 W+ extrémne vysoký výkon s 21,4% vysokou účinnosťou

Modul Vertex je založený na 210 mm veľkej silikónovej doštičke a monokryštalickom článku PERC a ponúka niekoľko inovatívnych dizajnových funkcií, ktoré umožňujú vysoký výkon viac ako 600 W. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia majú za následok vyšší výkon. Vertex ďalej profituje zo štvorcových mono článkov a technológie zapuzdrenia s vysokou hustotou, čo zvyšuje účinnosť modulu až na 21,4%.

Nízke napätie, vyšší výstupný výkon reťazca

Na základe cieľa zlepšenia účinnosti systému a zníženia nákladov na rovnováhu systému predstavil tím výskumu a vývoja Trina Solar inovatívny dizajn nízkeho napätia a vyššieho výkonu reťazca modulov. Typicky môže byť 33 modulov Vertex prepojených do reťazca. V porovnaní s iným referenčným modulom môže jeden modulový reťazec dosiahnuť až 41% nárast výkonu, čo prináša úspory v regálových, základových a zjednocovacích boxoch, čo znamená inovatívny technologický prelom a začiatok novej éry 600 W+.

 
 

Vysoká spoľahlivosť

Vďaka silnejšej odolnosti voči teplým miestam a nadmernej teplote si moduly Vertex zachovávajú vysokú spoľahlivosť. Výsledkom použitia článkov s viacerými zbernicami je rovnomernejšie zaťaženie, aby sa zabránilo namáhaniu, čo má za následok lepší výkon. V súčasnej dobe je trhový podiel FV modulov s technológiou MBB dominantný v globálnom solárnom priemysle.

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás