Vertex 670W

Bifacial, MBB, 635-665W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

120 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

635-665W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,4%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

 

Extrémne vysoký výkon 665 W s 21,4% vysokou účinnosťou

Modul Vertex je založený na 210 mm veľkej silikónovej doštičke a monokryštalickom článku PERC a ponúka niekoľko inovatívnych dizajnových funkcií umožňujúcich vysoký výkon až 665 W. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia majú za následok vyšší výkon. Vertex ďalej ťaží zo štvorcových mono článkov a technológie zapuzdrenia s vysokou hustotou, čo zvyšuje účinnosť modulu až na 21,4%.

Nízke napätie, vyšší výstupný výkon reťazca

Tím výskumu a vývoja spoločnosti Trina Solar predstavil inovatívny dizajn nízkeho napätia a vyššieho výkonu reťazca modulov. Typicky môže byť 28 modulov Vertex prepojených do reťazca. V porovnaní s inými referenčnými modulmi môže jeden modulový reťazec dosiahnuť až 34% nárast výkonu, čo vedie k úsporám nákladov na BOS (Balance of system) a ďalej k výraznému zníženiu LCOE, čo znamená inovatívny technologický prelom a začiatok novej éry 600 W+.

 
 

Riešenie Smart Solar: Bifaciálne moduly so sledovaním

Modul Vertex je overený a potvrdený ako kompatibilný s bežnými invertormi a sledovacími systémami. Riešenie TrinaPro integruje moduly Vertex s prispôsobenými systémami TrinaTracker, ktoré môžu byť s modulom Vertex plne využité a zaistiť bezpečnosť a spoľahlivosť systému. Pokiaľ ide o špeciálny dizajn systému 210 mm Vertex, tím výskumu a vývoja TrinaPro vyvinul adaptívny algoritmus sledovania SuperTrack, ktorý môže viesť k zvýšeniu výkonu o 3 až 8%.

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás