Vertex 670W

MBB, 635-670W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

132 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

635-670W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,6%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

 

670 W Extrémne vysoký výkon s 21,6% vysokou účinnosťou

Modul Vertex je založený na 210 mm veľkej silikónovej doštičke a monokryštalickom článku PERC a ponúka niekoľko inovatívnych funkcií, ktoré umožňujú vysoký výkon až 670 W. Vynikajúci teplotný koeficient a nízky výkon žiarenia majú za následok vyšší výkon. Vertex ďalej ťaží zo štvorcových mono článkov a technológie zapúzdrenia s vysokou hustotou, čo zvyšuje účinnosť modulu až na 21,6%.

Nízke napätie, vyšší výstupný výkon reťazca

Tím výskumu a vývoja spoločnosti Trina Solar predstavil inovatívny dizajn nízkeho napätia a vyššieho výkonu reťazca modulov. Typicky môže byť 28 modulov Vertex prepojených do reťazca. V porovnaní s inými referenčnými modulmi môže jeden modulový reťazec dosiahnuť až 34% nárast výkonu, čo vedie k úsporám nákladov na BOS (Balance of system) a ďalej k výraznému zníženiu LCOE, čo znamená inovatívny technologický prelom a začiatok novej éry 600 W+.

 
 

Vysoká spoľahlivosť

Trina Solar optimalizovala konštrukciu rámu 210 mm modulov, čo umožňuje lepší výkon pri zaťažení a vyhovuje rôznym variantám. Pokiaľ ide o dodávku modulov, spoločnosť Trina Solar je priekopníkom v zavedení inovatívneho celkového riešenia pokrývajúceho všetky aspekty od balenia, logistiky, nakládky a vykládky až po miesto inštalácie. Koncept balenia vertikálnych modulov na výšku maximalizuje využitie priestoru kontajnera, zatiaľ čo inovatívne pomocné nástroje uľahčujú vybalenie a zaisťujú bezpečnosť pracovníkov. Spoločnosť Trina Solar vždy používa zákaznícky orientovaný prístup a vedie priemysel v neustálych prelomových inováciách, ktoré sú dôležitou silou pri podpore rýchleho rozvoja FV priemyslu.

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás