Vertex S 400W
FULL BLACK

1/3-cut, MBB, 380-400W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

120 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

380-400W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

20,8%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

Vynikajúci vizuálny vzhľad

Vertex S bol navrhnutý s ohľadom na estetiku a s vynikajúcou kontrolou farby buniek vďaka špeciálnej úprave černenia buniek a automatickému výberu. Jeho ultratenké, prakticky neviditeľné prípojnice podčiarkujú úplne čierny vzhľad, vďaka čomu je tento modul ideálny pre strešné aplikácie v domácnostiach.

 
 

Malé rozmery, veľký výkon

Nová trieda modulov Vertex S 400W je založená na pokročilej technológii z platformy Vertex. Je dokonale navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky na strešnú aplikáciu. Vertex S generuje výkon až 410 Wp aj v obmedzenom priestore a dosahuje 21,3% účinnosť modulu s prepojením buniek s vysokou hustotou. Technológia viacerých zberníc znamená lepšie zachytenie svetla, nižší odpor série, vylepšený zber prúdu a zvýšenú spoľahlivosť. Vertex S vám poskytne až o 70 W vyšší výkon pri porovnateľnej veľkosti s konvenčnými výrobkami. Inými slovami: Tento modul poskytne najlepšiu rovnováhu medzi výkonom, veľkosťou a hmotnosťou.

Univerzálne riešenie pre strešnú aplikáciu

Vertex S bol navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s existujúcimi bežnými invertormi, optimalizátormi a montážnymi systémami. Vďaka perfektnej veľkosti a nízkej hmotnosti umožňuje jednoduchú manipuláciu a je optimalizovaný na minimálne prepravné náklady. Vertex S vám poskytuje flexibilitu pri nasadení systému.

 

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás