Vertex S 410W

1/3-cut, MBB, 390-410W

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar-Cells

120 buniek

Monokryštalické

Energysolar-Power

390-410W

Rozsah výstupného výkonu

Energysolar-Efficiency

21,3%

Maximálna účinnosť

Energysolar-Tolerance

0/+5W

Reálna odchýlka výkonu

Prvý modul s výkonom 410 W určený pre rezidenčné a komerčné strechy

Nová trieda modulov Vertex S 410W je založená na pokročilej technológii z platformy Vertex. Vertex S je dokonale navrhnutý tak, aby spĺňal špecifické požiadavky na strešné aplikácie, ako sú výkon, účinnosť, veľkosť, hmotnosť, vzhľad, mechanické zaťaženie a spoľahlivosť. Tento modul poskytne najlepšiu rovnováhu medzi výkonom, veľkosťou a hmotnosťou.

 
 

Malé rozmery, veľký výkon

Vertex S generuje výkon až 410 Wp aj v obmedzenom priestore a dosahuje 21,3% účinnosť modulu s prepojením buniek s vysokou hustotou. Technológia viacerých zberníc znamená lepšie zachytenie svetla, nižší odpor série, vylepšený zber prúdu a zvýšenú spoľahlivosť. Inými slovami: Vertex S vám poskytne až o 70 W vyšší výkon pri porovnateľnej veľkosti s konvenčnými výrobkami.

Univerzálne riešenie pre strešnú aplikáciu

Vertex S bol navrhnutý tak, aby bol kompatibilný s existujúcimi bežnými invertormi, optimalizátormi a montážnymi systémami. Vďaka perfektnej veľkosti a nízkej hmotnosti umožňuje jednoduchú manipuláciu a je optimalizovaný na minimálne prepravné náklady. Vertex S vám poskytuje flexibilitu pri nasadení systému.

 

Chcete tento produkt?

Kontaktujte nás ešte dnes a začnite formovať svoju budúcnosť.

Kontaktujte nás