Spoľahlivý a inteligentný
solárny systém

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia
Energysolar - Trina Solar Vertex-S

430 W+/580 W+ malé solárne panely
pre rezidenčné a komerčné strešné systémy.

Ako prvé panely s mimoriadne vysokým výkonom špeciálne navrhnuté pre domácnosti a komerčné budovy, novo uvedené rady 410 W a 510 W otvárajú novú éru. Do distribuovanej generácie prináša technológiu Vertex, ktorá obsahuje 210 mm solárne články.

Trina solar Vertex
Trina solar Vertex
Energysolar - Trina Solar Vertex-S

670 W+/600 W+/550 W+ Solárne panely s mimoriadne vysokým výkonom pre pozemné solárne elektrárne

Panely Vertex, založené na poprednej technológii viacnásobných zberníc spoločnosti Trina Solar, používajú 210 mm silikónovú doštičku, technológie nedeštruktívneho rezania a prepájania s vysokou hustotou, ktoré spoločne umožňujú dosiahnuť výkon 670 W a účinnosť modulu 21,6%. Vďaka nízkemu napätiu a vyššiemu reťazcovému výkonu otvára nová séria Vertex obrovský potenciál na ďalšie zníženie nákladov na rovnováhu v systémoch FV projektov v úžitkovom meradle.

Energysolar - Trina Solar Duomax Twin

Duomax Twin - obojstranné solárne panely navrhnuté
špeciálne pre pozemné solárne elektrárne.

Duomax Twin absorbuje slnečné žiarenie z oboch strán s bifaciálnosťou až 70%. Bifaciálne moduly a kombinácia sledovania môžu maximalizovať prednú a zadnú expozíciu výberom optimálnych uhlov, čím sa zníži LCOE a zvýši návratnosť investícií spotrebiteľov.

Duomax Twin viac info
Trina solar Duomax Twin