BEZPEČNÉ. TRVÁCE.
OHĽADUPLNÉ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Slnečná energia neprodukuje žiadne emisie CO2

Neustále používanie fosílnych palív vytvára vysokú hladinu znečistenia ovzdušia a oxidu uhličitého. Znečistenie ovzdušia spôsobuje škodlivé zdravotné problémy a emisie CO2 prispievajú k zmene klímy. CO2 má škodlivý vplyv na naše životné prostredie tým, že mení vzorce počasia, zvyšuje hladinu morí a zvyšuje ekologické škody.

Bezpečný a energeticky úsporný zdroj energie

Slnečné svetlo je bezplatné, nekonečné a ľahko dostupné, na rozdiel od fosílnych palív, ktoré je potrebné ťažiť a prepravovať. Tieto procesy spôsobujú vážnu degradáciu pôdy a životného prostredia a predstavujú riziko katastrof, ako sú ropné škvrny.

Solár je bez uhlíka

K 31. decembru 2020 kumulatívne náklady spoločnosti Trina Solar prekročili 66 GW s ročnou kapacitou výroby energie takmer 90 miliárd kWh, čo zodpovedá úspore viac ako 29 miliónov ton štandardného uhlia a zníženiu emisií CO2 o približne 89 miliónov ton. Redukuje emisie SO2 o viac ako 2 milióny ton.
Keďže čoraz viac domácností a firiem prechádza na slnečnú energiu, môžeme spoločne prispieť k zníženiu škodlivých účinkov emisií oxidu uhličitého a znečistenia životného prostredia.

Pomôžte zmeniť svet

Pomôžte šetriť životné prostredie a prejdite na slnečnú energiu. Zistite, ktoré produkty od Trina Solar sú tie správne pre Váš domov, zamestnanie alebo projekt.

Kontaktujte nás