Prečo Solárna energia?

Efektívna a cenovo dostupná

Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky a na analýzu návštevnosti webových stránok. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Za jednu hodinu dopadne na Zem dostatok slnečného svetla, aby zásobilo svet celý rok. Na rozdiel od hmotných zdrojov a kapitálu potrebného na ťažbu a spaľovanie fosílnych palív, ktokoľvek si môže kúpiť a nainštalovať solárne panely, aby využil toto množstvo slnečného svetla. Najlepšie zo všetkého je, že slnečná energia generuje významné dlhodobé úspory na účtoch za elektrickú energiu.

ENERGYSOLAR - Prečo solár?

Ušetrite na účtoch za elektrinu

Inštalácia solárnych panelov výrazne znižuje mesačné účty za elektrickú energiu a závislosť od elektrickej siete. Táto energetická nezávislosť chráni pred rastúcimi nákladmi na elektrickú energiu a nestálymi cenami palív. Keďže analytici predpovedajú pokračujúce zvyšovanie cien elektriny, solárna energia zostáva nákladovo efektívnym riešením a dlhodobou investíciou do budúcnosti.

Zvýšte hodnotu majetku

Štúdie ukázali, že nehnuteľnosti so solárnymi systémami sa predávajú až o 20 percent rýchlejšie a so 17 -percentnou prémiou v porovnaní s domami bez takýchto systémov. Solárne zariadenie robí vašu nehnuteľnosť atraktívnejšou pre kupujúcich a zvyšuje jej hodnotu pri ďalšom predaji.

ENERGYSOLAR - Prečo solár?
ENERGYSOLAR - Prečo solár?

Znížte svoju uhlíkovú stopu

Na rozdiel od energie generovanej fosílnymi palivami, slnečná energia neuvoľňuje škodlivé emisie oxidu uhličitého (CO2). Udržateľné bezuhlíkové energetické riešenia, ako je slnečná energia, sú kľúčové pre spomalenie tempa zmeny klímy a predchádzanie ďalším škodám na životnom prostredí.

Prejdite na solár

Zistite, ktorý Trina Solar produkt je ten ideálny pre Váš domov,
alebo podnikanie a prejdite na solár ešte dnes.

Prejsť na produkty